توسعه همکاری‌های ورزشی آکادمی ورزش بلگراد با آذربایجان‌غربی در ایران

رئیس آکادمی ورزشی بلگراد صربستان پروفسور سینیشایاسنیچ در راستای توسعه روابط دو جانبه صربستان با ایران، آماده است همکاری‌های ورزشی با استان آذربایجان‌غربی در ایران را گسترش دهد.

هیئت بلند پایه آکادمی ورزش بلگراد به ارومیه سفر کردند و با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی دیدار و گفتگو داشتند و افزودند: سال گذشته میهمان کمیته ملی المپیک ایران بودیم و در ادامه این دیدارها امروز به این استان سفر کرده‌ایم.

همچنین قرار است رئیس جمهور صربستان در راستای انعقاد قرارداد و تفاهم‌نامه بین دو کشور طی هفته‌های آینده به ایران سفر کند که در این سفر وزیر ورزش صربستان نیز ایشان را همراهی خواهد کرد و قرار است این همکاری‌ها در زمینه ورزش صورت گرفته و مورد توافق طرفین قرار گیرد.

یاسنیچ ادامه داد: آکادمی ورزشی بلگراد یکی از ده آکادمی کمیته بین المللی المپیک است که توسط کمیته المپیک صربستان، باشگاه‌های مشهور پارتیزان و ستاره سرخ بلگراد، و لئون لوکمان یکی از فعالین ورزشی اقتصادی تشکیل شده و در زمینه آموزش مربیان و ورزشکاران، برگزاری دوره‌های مختلف و همچنین سرمایه‌گذاری در حال فعالیت است و در المپیک توکیو بیشترین سهم از مدال‌های کشور صربستان توسط ورزشکاران این آکادمی کسب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی نیز در این دیدار به ظرفیت‌های ورزش استان اشاره کرد و افزود: آذربایجان‌غربی یکی از استان‌های مهم و دارای استعدادهای عالی  در زمینه ورزش است.سجاد بیرامی گفت: استان آذربایجان‌غربی آماده است در زمینه توسعه همکاری‌های ورزشی پیشگام باشد.

هیات بلندپایه آکادمی ورزشی بلگراد متشکل از سینیشا یاسنیچ رئیس آکادمی ورزشی بلگراد، بوگدان کنژوویچ سرمایه گذار، نمانیا بریج حقوقدان، برانمیر نشیچ وکیل به همراه جمشید معظمی مسئول همکاری‌های صربستان با ایران قرار است در سفر سه روزه خود به آذربایجان‌غربی با مقامات استانی و شهری دیدار و از اماکن ورزشی شهر ارومیه بازدید کرده و در پایان سفر نیز پیش نویس تفاهم نامه‌ای به امضای طرفین برسد.

توسعه همکاری‌های ورزشی آکادمی ورزشی بلگراد با آذربایجان‌غربی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Translate »

کلیه حقوق این وب سایت برای آکادمی ورزشی بلگراد محفوظ می باشد. طراحی سایت و سئو توسط شرکت پارسا تدبیر

Translate »