کسب ۲ طلا و ۱ نقره توسط وزنه برداران ایرانی در رقابت‌های پاورلیفتینگ آسیا

وزنه برداران ایرانی موفق شدند در رقابت‌های پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ ، در مجموع ۲ مدال طلا و ۱ نقره کسب کنند.

در رقابت‌های پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ که در هند برگزار شد، دژآلود موفق شد در اسکوات، پرس سینه و ددلیفت به مقام اول دست پیدا کند و در مجموع این ملی‌پوش ایرانی توانست به مدال طلا برسد.

مصطفی خادمی نیز ابتدا رقابت خود را در حرکت اسکوات شروع کرد و موفق شد با مهار وزنه ٣٢۵ کیلوگرمی در این حرکت در جایگاه سوم قرار گیرد و به مدال برنز برسد. وی در ادامه در حرکت پرس سینه نیز در مهار وزنه ١٧٠ کیلوگرم موفق بود و در انتها در حرکت ددلیفت موفق به مهار وزنه ٣٠٠ کیلوگرمی شد تا در این حرکت نیز در رده اول قرار بگیرد و به مدال طلا برسد. وی با ثبت ٧٩۵ کیلو در مجموع در رده سوم قرار گرفت.
فاضل رویاوی دیگر نماینده ایران در اسکوات موفق به مهار وزنه ٣٢۵ کیلوگرمی شد و در پرس سینه موفق شد وزنه ٢٠۵ کیلوگرمی را به نام خود ثبت کند و به مدال طلا برسد. در نهایت رویاوی موفق در بخش ددلیفت موفق به مهار وزنه ٢٧٧/۵ شود تا در مجموع با ثبت ٨٠٧/۵ کیلوگرم به مدال طلا مجموع دست پیدا کند.
پیش از این الیاس کلایی روز گذشته در رده جوانان در مجموع به مدال نقره دسته ۵٩ کیلو گرم رسید و امیررضا میرفروش نیز توانست در رده بزرگسالان در دسته ۶۶ کیلو گرم به مدال نقره برسد.

کسب ۲ طلا و 1 نقره توسط وزنه برداران ایرانی در رقابت‌های پاورلیفتینگ آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Translate »

کلیه حقوق این وب سایت برای آکادمی ورزشی بلگراد محفوظ می باشد. طراحی سایت و سئو توسط شرکت پارسا تدبیر

Translate »